TOP LATEST FIVE ثبت شرکت URBAN NEWS

Top latest Five ثبت شرکت Urban news

Top latest Five ثبت شرکت Urban news

Blog Article

بصورت کلی برای ثبت شرکتها نیاز به مدرک تحصیلی ندارید ولی در حوزه های فنی و مهندسی، بیمه ، گردشگری، نرم افزار ، طراحی سایت و مترجمی نیاز است تا یکی از اعضا دارای مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر مرتبط با فعالیت باشند.

متن کامل صورت جلسه باید به صورت کامل در این بخش تایپ شود، در صورتی که متن تایپ شده با متن صورت جلسه اصلی مغایرت داشته باشد با رد پذیرش و عودت اصل صورت جلسه توسط پست رو به رو خواهید شد.

باید به این موضوع توجه کنید که در صورتی که زمانی تعیین نگردد، فعالیت نامحدود خواهد بود و همینطور در صورت انتخاب مدت زمان در صورتی که مدت مشخص شده طی شود شرکت به خودی  خود منحل شده و فعال نخواهد بود مگر اینکه قبل از طی شدن مدت زمان آن را تمدید کرده باشید.

چگونه تغییرات شرکت را ثبت کنیم؟ در این صورت صاحب شرکت باید برای تغییرات شرکت خود به صورت رسمی اقدام کند و این موضوع را با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در میان بگذارد.

 مکان شرکت و آدرس آن باید به طور دقیق و صحیح مشخص شود،  این مکان جایی است که جلسه مجامع عمومی در آن تشکیل میشود و بازرسان و مدیران به طور مداوم در آن حضور دارند و به فعالیت می پردازند.

در دسته بندی اصلی شرکت های تجاری و غیر تجاری را داریم. هر کدام از اینها دارای قانون مخصوص به خود می باشند.

پس از ثبت شرکت اگر اعضای شرکت تصمیم به تغییراتی در فعالیت ها و یا مفاد اساسنامه از جمله تغییر تعداد اعضا ، نام شرکت ، موضوع فعالیت و همینطور تغییر درصد سهام نمایند لازم است مجمعی تشکیل دهند .

استعلام برند و جستجو در نام‌ها و علائم تجاری

هنگام ثبت شرکت مسئولیت محدود می‌توانید اعضای هیئت مدیره را برای یک بازه زمانی مشخص تعیین کنید؛ به همین دلیل امکان تغییر اعضا در مواقع ضروری نیز وجود خواهد داشت.

سامانه‌های مرتبط با مالکیت معنوی سامانه آنلاین ثبت برند

یکی از سؤالات مهم و کاربردی که معمولاً از طرف مشتریان شنیده می‌شود این است که استعلام شرکت چیست و چگونه به ما کمک می‌کند؟ همانطور که می‌دانید شرکت‌های مختلف در داخل یک کشور click here نمی‌توانند دارای نام مشابه یا مدیرعامل مشترک باشند.

در شرح فعالیت نیز اگر در رابطه با موضوع فعالیت نیاز به توضیح باشد توضیحات لازم را وارد نمایید؛ سپس با کلیک بر روی گزینه ی گام بعدی وارد صفحه ی اطلاعات مرکز اصلی شوید.

✔️ آماده کردن دو صفحه اظهار نامه مخصوص شرکت ها نوع مشخص شده که به تایید اعضا شرکت رسیده باشد.

یکی از اقدامات دیگری که باید پس از ثبت شرکت انجام دهید دریافت کارت بازرگانی شرکت است. با این کار می‌توانید فعالیت‌های تجاری خود از جمله واردات و صادرات کالا را به صورت رسمی و قانونی انجام دهید.

Report this page